Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 8 000,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Ověřeno zákazníky
 1. Úvod
 2. Global 3000
 3. Spolupráce s Global3000
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Spolupráce s Global3000

SPOLUPRÁCE S FIRMOU GLOBAL

Firma Global má své vlastní produkty pro zdraví, dále spolupracuje s partnerskými obchody dole seznam a výhody.
Funguje to zde podobně jako chytrá peněženka.

Tedy pokud si kdykoliv uděláte po registraci na svůj PIN nákup, máte za něj body. Body se sčítají každý měsíc a dle dosažené urovně se pak promění na peníze a vyplácí se bud na ŽL nebo na DPP.
Vlastní PIN získáte registrací, která sice stojí 300 kč, ale je celoživotní a můžete jí kdykoliv převést i na jiného člena rodiny, tedy i děti.
V registraci máte automaticky brožuru s MP, katalog produktů Global + přidávám katalog cukrovinek, vzorky ILLA nápojů vitamínových a samozřejmě přihlášku s vlastním PIN.


Jak je z výpisu zřejmé,jedná se o spolupráci s firmou Global 3000 - s firmou spolupracuji od srpna 2015


PŘEHLED ESHOPŮ A VÝHOD
 Global - http://sit.global3000.cz/ (osobní kancelář + odkazy + přehled bodů vlastních a své sítě)
http://global3000.cz/d_login.php, katalog a ceník i na eshopu
 Global eshop - http://obchod.global3000.cz/, přihlášení přes PIN jako do Virtuální kanceláře (nákup pouze pro členy, ne veřejnost), možnost placení z provizí - napište do poznámky, možnost objednání na více PINů, platba na dobírku, doprava zdarma nad 4 000 Kč, body různé, zvýhodněný výrobek bez bodů 1 do balíku, vizitky s PINem NE, katalog http://www.global3000.cz/katalog.pdf, při objednávce na PIN nad 1 000 Kč akce- dárky a zvýhodněné produkty vyberete vždy na konci objednávky!
 České cukrovinky - eshop vlastní - nemá afilajt, sleva 0 Kč, body 0,1/sáček (1 bod/cca 1000 Kč), samostatné objednávky, nemá vizitky, ale má katalog, doprava zdarma nad 1 000 Kč
 České cukrovinky SK eshop - má vlastní- nemá afilajt, sleva 0 €, body 0,1/sáček (1 bod/cca 37 €), samostatné objednávky, vizitky s PINem NE, katalog ANO, doprava zdarma nad cca 55 €, posílá na Slovensko, KATALOG http://www.global3000.cz/katalogcukrovinky.pdf
 Outlet Puma - www.outletpuma.cz/?arc=497&pin=11012871, má afilajt (nákup na PIN se slevou) - odkaz po přihlášení, sleva 10%, body různé, hromadné objednávky pro více členů v jednom balíku, vizitky s pinem ANO, letáky ANO, doprava zdarma nad 2 000 Kč, společná objednávka s Pandinem a Šperky, posílá na Slovensko, ceny v €,
 Zdravý a chutný svět - http://www.zdravyachutnysvet.cz/?arc=497&pin=11012871 , má afilajt (nákup na PIN se slevou) - odkaz po přihlášení, sleva různá, body různé, hromadné objednávky pro více členů v jednom balíku, vizitky s pinem ANO, katalog ANO, doprava zdarma nad 3 000 Kč (Slovensko nad 4 500 Kč), zasílá na Slovensko, ceny v €, Katalog https://zdravyachutnysvet.cz/katalog-ke-stazeni/?arc=591
 Eshop šperků - www.eshop-sperku.cz/?arc=497&pin=11012871, má afilajt (nákup na PIN se slevou) - odkaz po přihlášení (to je zvlášť na adrese - www.eshop-sperku.cz/?arc=497&pin=11012871 sleva 10%, body různé, nemá hromadné objednávky pro více členů v jednom balíku (musíte se domluvit ve zprávě), vizitky s pinem ANO, doprava zdarma nad NE, společná objednávka s Pandinem a Pumou
 Život v pohádce - www.zivotvpohadce.cz/?arc=497&pin=11012871, má afilajt (nákup na PIN se slevou) - odkaz po přihlášení, sleva různá, body různé, hromadné objednávky pro více členů v jednom balíku, vizitky s pinem ANO, doprava zdarma nad 4 000 Kč (Slovensko nad 5 000 Kč - cca 185 €), zasílá na Slovensko, ceny v €,
 Fajné věci od nás - https://fajneveciodnas.cz/?logged=1&pin=11012871, aafilajt (nákup na PIN), sleva při nákupu na PIN ANO, body různé, objednávky pro více členů v jednom balíku, vizitky s pinem NE, katalog ANO, doprava zdarma ČR nad 3 000 Kč, při objednávce nad 1 500 Kč katalog ZDARMA, zasílá na Slovensko ANO, ceny v € ANO, Online katalog ve skupině - https://www.fajneveciodnas.cz/katalog/?goo=79&g=561
 Pojistky a další - Broker vision je makléřská firma, díky které můžete sbírat body za různé pojistné smlouvy, jako např. povinné ručení u aut, havarijní pojištění, pojištění domů a bytů, úrazové pojištění, cestovní pojištění atd., FB mail pro komunikaci - global@brokervision.cz, do předmětu napište PIN a JMÉNO, pouze pro ČR
Povlečeme vše.cz
První česká energie
Sofie.cz
Dr.Popov
Pokud budete mít 500 bodu celkově za celou svou síť za daný měsíc ,tedy ze všech partnerských obchodů dohromady ,náleží vám NAVÍC odměna-premie 5000,- kč Pokud budete mít 1000 bodu celkově za celou svou síť za daný měsíc ,tedy ze všech partnerských obchodů ,náleží vám odměna-prémie NAVÍC 10.000,- kč
Dále platí premiový systém z objednávek produktů Global..ten bych vypsala po registraci, ale jsou to krásné odměny na víc.
Pozn.: do Vaší kariéry se započítávají body Vaší celé sítě, a to i členů ze zahraničí. Pro registrování členů v jiných zemích není nutné plnit nějaké zvláštní podmínky – pouze nutno registrovat na materiály platné v dané zemi.
Velkou výhodou zde je to,že nemusíte každý měsíc znovu a znovu obhajovat pozice - urovně.

Body se Vám tedy každý měsíc sečtou ze všech obchodu a ze všech lidí - zákazníku, které jste přivedli. Své body máte vyplacené v plné výši dle tabulky provizí, body ze sítě vždy dle dosažené urovně vaší a dosažené urovně člověka pod Vámi. Jsou to tzv. meziprovize. Více bych vysvětlila už opravdovým zájemcům.
Když se na to tedy podíváte jednoduše,tak vám stačí,zaregistrovat cca 3/5 osob a pouze je naučit to stejné,co děláte vy,tedy udělat objednávku třeba pro sebe a své známé,at máte vlastní potřebné body pro vyplacení provizí.BVP (body vlastní produkce potřebujete u urovně 2 a 3 = 1bod 4,5 a 6 = 2body 7,8 a 9 = 3body.
MLM není o prodeji. Jde o to, že firmám vytvoříte reklamu, přivedete k ní nové zákazníky a peníze, které by jinak firma za reklamu musela vynaložit, přerozdělí mezi nás.Kdo tedy vynaloží čas a reklamu dělá, tak logicky nové zákazníky přivede. Kdo nic nedělá a jen tvrdí, že to nefunguje a že jde o pyramidu, letadlo a podobný hlouposti, nikdy nic mít nebude.
Kdo by se tedy chtěl stát novým zákazníkem a zkusit sám dělat reklamu a přivádět nové zákazníky, napište mi .

V registrační obálce Vám po zaplacení 300,- ( členský celoživotní poplatek )  přijde modrý katalog Globalu + brožura s MP + vzorky ILLA nápojů a katalog cukrovinek + váš PIN.

 

 

Jelikož se jedná o MLM, jde především o budování sítě samospotřebitelů, tedy lidí, kteří si objednávají sami pro vlastní spotřebu kdy chtějí.

 

Po registrace máte tedy hned tři možnosti.

 

 • Bud budete jen prodávat, sbírat postupně body a pak čerpat provize dle tabulky.
 • Můžete ale také nabízet spolupráci ...oslovit můžete kohokoliv, stačí ho pak jen naučit kde a jak si objedná a vysvětli výhody vlastní registrace.Vy si pak uděláte už jen svojí vlastní objednávku.
 • Body se vám tak načtou jak z vašich objednávek, tak z objednávek celého vašeho týmu - struktury.

 • Třetí možnost je samozřejmě jak prodej tak registrace. Pokud splníte vše, co je třeba k prodeji potřeba.

 • Já osobně mám nabídku ve své skupince - s katalogem nikde neběhám a občas dávám nabídku ke spolupráci.

 

 

 

 • Body tedy získáváte bud registrací nového spotřebitele, který si sám na sebe cukrovinky domu objedná ..

 • tedy 1 registrace = 0,6 bodu počítáno i do renty

 • Prodejem ( nákupem ) a to jak vaším, tak skupinovým.

 • U cukrovinek je to za každých cca 10 objednaných balíčků = cca 1 bod.
  Tedy z 1 balíčku, máte od 0,1 bodu. Při objednávce od 1000kč - doprava zdarma !!

 • U ostatních eshopů vždy uvedeno přímo u produktu.

 • V ceníku Globalu je vždy číslo výrobku, počet bodů a cena jak vaše tak doporučená prodejní pro koncové zákazníky, kteří registrací nechtějí. Máte zde ještě slevu 20/23% na veškeré produkty.

 

 

Zde si můžete prohlédnout nabídku produktů Klubu Global3000 a partnerských obchodů:

 

 

 • Firma Global odesílá balíky ČP cca do 5 pracovních dnů a platí se při převzetí dobírkou nebo kartou. Lze platit i předem.

 • Cena dobírky je také vypsána v ceníku, stejně jako zvýhodněné produkty - najdete uplně dole.

 • Ke každé vaší objednávce si můžete zakoupit tento zvýhodněný produkt, který sice není ohodnocen bodově, ale zase  ho můžeme prodat za běžnou cenu a proplatí se nám tak ne zrovna malá cena doběrečného.

  

Provize se pak vyplácejí takto:

 • 1 pozice 0 / 30 bodů 10 kč za bod

 • 2 pozice 30 bodů..... 20 kč za bod

 • 3 pozice 100 bodů..... 30 kč za bod

 • 4 pozice 300 bodů..... 40 kč za bod

 • 5 pozice 800 bodů..... 50 kč za bod

 • 6 pozice 2.500 bodů..... 60 kč za bod

 • 7 pozice 7.000 bodů..... 70 kč za bod

 • 8 pozice 20.000 bodů..... 80 kč za bod

 • 9 pozice 30.000 bodů..... 90 kč za bod

Pozn.: do Vaší kariéry se započítávají body Vaší celé sítě, a to i členů ze zahraničí. Pro registrování členů v jiných zemích není nutné plnit nějaké zvláštní podmínky – pouze nutno registrovat na materiály platné v dané zemi.

 

 

Ze sítě máte pak tzv.mezi provize.Tedy rozdíl vaší urovně a urovně někoho pod vámi.Proto se také vyplatí nejen prodávat, ale i registrovat a vodit nové samospotřebitele.

 

 

Pokud vysvětlím na příkladu

Já jsem třeba ted na urovni 8 - vrací se mi za každý bod 80 kč

Přivede Vás paní  Nováková , která bude na urovni 3 - jí se vrací 40 kč

 

Vy zatím nemáte uroven žádnou, vrací se vám tedy z každého nasbíraného bodu 10 kč ...jakmile dosáhnete urovně 2, vrací se vám 20 kč za každý váš bod, atd....

 

Pokud by jste vy udělal(a) za měsíc třeba 10b tak paní Nováková bude mít za vás vyplaceno 10x20 kč ...vy dostanete 10x10kč

Jelikož já jsem její sponzor a váš nadsponzor a mezi mnou a paní Novákovou je rozdíl 3 urovní - tak já bych dostala 10x40kč

 

Když vy by jste byl(a) už na urovni 2 ona na 3 a já tedy na 7

Tak vám se vyplatí 10b x 20 kč paní Novákové 10b x 10 kč ( pouze rozdíl vaší a její pozice ), a mně tedy 10x40kč ( rozdí mojí pozice a pozice paní Novákové )

Když by mezi námi paní Nováková nebyla, tak já dostanu 10b x 50kč pokud by jste byl(a) na urovni 2 pokud .

 

Provize lze čerpat několika způsoby.

 

Bud slevou na nákup produktů Global a registrací a to vždy do výše 50% z objednávky.

Dále na DPP, ta se vyplácí od dosažených 4000,-  kdy se strhává dan 15% a 150 kč učetní za zpracování a nebo kdo má ŽL, tak jemu chodí vždy mezi 15/20 rovnou na učet.

Je logické, že pokud by měl někdo provize jak já kolem těch 18000,-  určitě se vyplatí mít ŽL třeba jen na 
vedlejší činnost.

 

Zde vám přiložím katalog cukrovinek v pdf - http://www.global3000.cz/katalogcuk...

Katalog produktů Global v pdf - http://www.global3000.cz/katalog.pdf

Ceník Globalu,povídání MP a pak  zde je tzv Virtuální kancelář, kde vždy po uzávěrce uvidíte stav vašich bodů a případných provizí k vyplacení -

http://www.global3000.cz/m_aktuality.php -

pokud se budete přihlašovat poprvé, zvolíte členská sekce - virtuální kancelář ( poprvé musíte zadat svůj mail + heslo 3000 ) na mail vám přijde váš pin, který si pak po přihlášení můžete změnit na ten, který vám bude vyhovovat a přes který se budete už do virtuální kanceláře vždy přihlašovat.

 

Cokoliv by jste potřeboval(a)  vědět, klidně pište na mail , popřípadě  volejte 736726840 nebo 734131655 jsme Vám stále k dispozici . S pozdravem Verča a Verča

 

Zobrazuji 1-2 z 2
  Registrace do klubu Global 3000 - čtěte výhody !!
  300 Kč
  248 Kč bez DPH
  300 Kč
  248 Kč bez DPH
  Skladem
  ks
   Katalog
   20 Kč
   17 Kč bez DPH
   20 Kč
   17 Kč bez DPH
   Skladem
   ks
   Produktů na stránku 72144216

   Registrační obálka - cena 300,- + doporučená pošta  - 90kč
   najdete zde katalog produktů Global
   brožuru MP
   vitamínové nápoje rozpustné v podobě vzorků
   přihlášku 
   katalog cukrovinek přidává sponzor na své náklady
   1ks = 10,-

   Cukrovinky se objednávají na shopu - vozí DPD a platí se při převzetí dobírkou nebo lze platit při objednání online kartou či při převeztí kartou.
   Objednávka do 1000 kč je doprava +130,-
   od 1000 kč je doručení zdarma .

   Foto staré - ilustrativní. Nyní se registruje online.
   Piercing.cz - největší obchod s piercingem v ČR s SR   Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz